Hakkımızda

Matbaa sektöründe 1995 Yılında S&C Matbaa adı altında  sizlere matbaa hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız 25 yıldır her geçen gün artan güveninizin vermiş olduğu heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Firmamız çağın ve teknolojinin gereklerine uygun olarak, istikrarlı bir şekilde, ürün ve üretim yelpazesini arttırmaktadır.

S&C Matbaa üstün nitelikte makinaları ofset, tipo, digital baskı teknololerini bünyesinde bulundurup yıllık 800 ton kağıt işleme kapasitesi ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

MİSYONUMUZ

S&C Matbaa olarak yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla sektörümüzün en önemli ve önde kuruluşlarından biri olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemek…

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizi için değer oluşturan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Grafik tasarım, web tasarım, ajans, matbaacılık, dijital baskı, reklam tanıtım, iletişim, promosyon, kırtasiye vb. verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörümüzde en iyisi olmaya devam ederek, tüm Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir şirket olmak.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, ”Karşılıklı Güven”
ve “Dürüstlük”, “Kul Hakkına Riayet”, “Hizmet”
Vizyonumuzu oluşturan temel ilke
ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Sece Matbaa
Sece Matbaa
WhatsApp chat